Nasza służba Kościołowi

[et_pb_section bb_built=”1″][et_pb_row][et_pb_column type=”4_4″][et_pb_image _builder_version=”3.0.105″ show_in_lightbox=”off” url_new_window=”off” src=”http://kanajg.vot.pl/wp-content/uploads/2018/02/nasza-służba-Kościołowi.png” always_center_on_mobile=”on” use_overlay=”off” force_fullwidth=”off” show_bottom_space=”on” align=”center” /][et_pb_text _builder_version=”3.0.105″ background_layout=”light”]

Jasnogórska Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „KANA” od chwili zaistnienia jest z Maryją, Panią Jasnogórską. Jak słudzy w Kanie Galilejskiej, tak i my chcemy na każdy dzień wsłuchiwać się w głos Matki naszego Pana Jezusa Chrystusa.
Wypełniając testament serca Maryi, pragniemy wraz z Nią – Oblubienicą Ducha Świętego – trwać w służbie Kościołowi Świętemu, w winnicy jasnogórskiej.
Realizując nasz charyzmat, modlimy się:
* w intencjach Ojca Św. Franciszka,
* za matki w stanie błogosławionym i ich dzieci, by „objawiło się życie i aby radość była pełna” (por. 1 J 1, 1-4),
* za osoby poświęcone Bogu, a szczególnie za te, które przeżywają kryzys powołania,
* za braci, siostry i za nas samych, wołając za ślepcem Bartymeuszem: „Jezusie, Synu Dawida, ulituj się nade mną!” (por. Mk 10, 46-52)
Podejmując się modlitwy staramy się, aby na bieżąco obserwować wydarzenia szczególnie bliskie naszemu charyzmatowi. Czynić to chcemy także za pomocą naszej strony internetowej, dlatego zapraszamy do kliknięcia w powyższe linki.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Back to Top