obrazek
Witaj na Blogu Jasnogórskiej Kany

Witaj na Blogu Jasnogórskiej Kany

8 komentarzy do Witaj na Blogu Jasnogórskiej Kany

Pragniemy dać każdemu możliwość podzielenia się doświadczeniem żywego Boga. Tak jak przed wiekami tak i dzisiaj Miłość niezmiennie pragnie naszego uświęcenia i zbawienia. Wielu potrzebuje dzisiaj miejsca gdzie może usłyszeć o dobrej nowinie JEZUS ŻYJE!! 🙂 ten pierwszy wpis ma powiedzieć ci, „Nie lękaj się Jam zwyciężył świat”. Potrzeba nam dzisiaj nieustannego zawierzenia każdego kroku w naszym codziennym życiu. Potrzeba pełnego ufności oddania się temu, który jest Miłością. Ta strona ma za zadanie pokazać przedsmak jego Najczulszej troski o twoje zbawienie.

About the author:

Jasnogórska Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „KANA” od chwili zaistnienia jest z Maryją, Panią Jasnogórską. Jak słudzy w Kanie Galilejskiej, tak i my chcemy na każdy dzień wsłuchiwać się w głos Matki naszego Pana Jezusa Chrystusa. Wypełniając testament serca Maryi, pragniemy wraz z Nią – Oblubienicą Ducha Świętego – trwać w służbie Kościołowi Świętemu, w winnicy jasnogórskiej.

8 komentarzy

 1. KANA  - 17 grudnia, 2013 - 21:14
  /

  Będziemy się modlić w tej intencji, dodatkowo jeżeli ma Pani możliwość to zapraszamy na środowe spotkania i comiesięczne czuwania charyzmatyczne do kaplicy św. Józefa.
  Z Panem Bogiem 🙂

 2. HONORATA  - 18 marca, 2014 - 12:33
  /

  PROSZĘ O MODLITWĘ W INTENCJI CHOREJ SIOSTRZENICY. ABY DUCH ŚWIĘTY DAŁ JEJ SIŁĘ DO WALKI Z POWAŻNĄ CHOROBĄ. BÓG ZAPŁAĆ. PROSZĘ TAKŻE O MODLITWĘ ZA MNIE I CAŁĄ MOJĄ RODZINĘ . O BŁOGOSŁAWIEŃSTWO BOŻE I MATKI
  PRZENAJŚWIĘTSZEJ. Z PANEM BOGIEM.

  • KANA  - 19 marca, 2014 - 11:01
   /

   Sama prośba o modlitwę jest wyrazem wiary, stąd już zaciąga niejako interwencję Bożą. Każda prośba, która buduje jest gorąco przez nas obmadlana także niech będzie Pani spokojna i ufna w Boże Miłosierdzie i prowadzenie.

   Szczęść Boże,
   Animator

 3. Sylwia i Robert  - 1 czerwca, 2014 - 20:48
  /

  Bardzo prosimy o modlitwę w intencji naszego synka o jego uzdrowienie

 4. Łukasz  - 16 czerwca, 2014 - 18:26
  /

  Z całego serca chciałbym prosić o modlitwę w intencji o moje uzdrowienie i wiarę we własne siły. Bóg Zapłać.

 5. Dominika  - 23 czerwca, 2014 - 19:20
  /

  Bardzo proszę o modlitwę o uzdrowienie mojego małżeństwa Dominiki i Bartka oraz powrót męża do domu

 6. Beata  - 12 sierpnia, 2014 - 21:46
  /

  Bardzo proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia z raka trzustki mojego męża Janusza. Szczęść Boże.

 7. barbara skorupa  - 29 października, 2016 - 14:53
  /

  Bardzo proszę o molitwe w intencji zdania egzaminu oraz w intencjach Panu Bogu wiadomych za Barbare i Adama Skorupow. Bog zaplac

Back to Top